Pie mums strādā labākie līzingu speciālisti

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties visizdevīgāko finansēšanas piedāvājumu automašīnas iegādei.

Līzings un kredīts jūsu mašīnai

Lai iegādātos jaunu vai mazlietotu automašīnu, aizvien vairāk cilvēku un uzņēmumu izvēlas līzinga finansējumu. Pastāv vairākas iespējas, kā iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, proti, izmantojot finanšu līzingu, vai arī ņemot kredītu bankā.
Izvēloties finanšu līzingu, jūs samaksājiet pirmo iemaksu, bet atlikušo mašīnas vērtību, kopā ar procentiem sedziet līzinga perioda laikā. Tādējādi, pēc visu maksājumu veikšanas, līzinga periodam noslēdzoties, mašīna pāriet Jūsu īpašumā.
Klientu ērtībai Vmobile.lv piedāvā līzinga speciālista pakalpojumus, turklāt Vmobile.lv sadarbojas ar lielākajām līzinga kompānijām, kas ļauj Jums automašīnas iegādes brīdī izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu.

Līzinga kalkulators

Šajā formā varat noskaidrot orientējošo mēneša maksu, ja vēlaties iegādāties auto finanšu līzingā.

Aizdevuma termiņš 5 gadi

Pirmā iemaksa:
€ 20,000

Mēneša maksājums:
€ 1,020

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfails apkopo datus par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt atbilstošu saturu. Uzkrātie sīkfaili var būt pieejami arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem partneriem (trešajām personām). Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam un izmantojam sīkfailus. Vairāk par vietnes konfidencialitātes politiku lasiet šeit.

Piekrītu