Aizsargājiet sevi un citus pret bojājumiem, ko izraisa ceļu satiksmes negadījumi

Lasiet īsu pārskatu par obligāto un brīvprātīgo auto apdrošināšanu.

Obligātā OCTA

OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Tā ir obligāti nepieciešama visiem motorizētajiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. OCTA sedz zaudējumus, kas ceļu satiksmes negadījuma rezultātā tiek nodarīti citai personai, tās transportlīdzeklim, mantai, videi, dzīvībai un veselībai.
OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods 85 līdz 114 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti.
Pārbaudīt OCTA

OCTA kalkulatora priekšrocība ir ātra un ērta OCTA polises iegāde. OCTA kalkulatorā piedāvājam salīdzināt vairākus apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus un cenas. Kad esat izvēlējies sev izdevīgāko OCTA apdrošināšanas polisi, varat uzreiz to nopirkt.

Polises iegāde aizņems tikai dažas minūtes.

Aprēķināt un pirkt OCTA

Brīvprātīgā apdrošināšana KASKO

KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz radušos zaudējumus transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā.
Atšķirībā no OCTA, kura nesedz Jūsu zaudējumus, gadījumā ja Jūs būsiet vainīgs ceļu satiksmes negadījumā, KASKO ir apdrošināšanas veids, kurš ir paredzēts Jūsu mieram.
Turklāt, pērkot automašīnu līzingā, KASKO apdrošināšana ir līzinga devēju obligātā prasība.

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfails apkopo datus par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt atbilstošu saturu. Uzkrātie sīkfaili var būt pieejami arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem partneriem (trešajām personām). Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam un izmantojam sīkfailus. Vairāk par vietnes konfidencialitātes politiku lasiet šeit.

Piekrītu