Pirkt vai pasūtīt jaunu vai mazlietotu automašīnu

Pateicoties ilggadējai un veiksmīgai pieredzei auto tirdzniecības jomā, spējam nodrošināt bezmaksas profesionālas konsultācijas, kas saistītas ar automašīnu pirkšanu, komplektācijas izvēli, vērtības krituma novērtēšanu, servisa jautājumiem, papildu aprīkojumu.

Mūsu esošie klienti novērtē mūsu pūles un zināšanas – darām to ar mērķi, lai ikviens, kas vēršas mūsu uzņēmumā, saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem un izdarītu attiecīgo izvēli, piemēram, automašīnas pirkšanas gadījumā. Mēs uztveram atbildīgi Jūsu lēmumu iegādāties vai pārdot mašīnu, tāpēc darām visu iespējamo, lai Jūs saņemtu visu nepieciešamo informāciju. Konsultējam pie iegādes kāda a/m versija un komplektācija ļaus Jums pazaudēt mazāknaudas pie pārdošanas nākotnē!

Pasūtīt auto no Vācijas ar pārbaudi pēc Jūsu izvēlēta sludinājuma

Piedāvājam pasūtīt auto pārbaudi un iegādi, atsūtot mums vēlamā auto sludinājuma linku. Cieši sadarbojoties ar mūsu otro un galveno ofisu Vācijā, spējam nodrošināt klientiem unikālu un vērtīgu iespēju – pārbaudīt vēlamo transportlīdzekli Rietumeiropā uz vietas pirms tā piegādes uz Latviju.

Pirkt automašīnu no mūsu Vāciju noliktavas

Jums ir unikāla iespēja pasūtīt auto no mūsu Vācijas noliktavas piedāvājumu klāsta. Pie mums vienmēr ir pieejami uzreiz vai uz pasūtījuma aktuālākie modeļi no vadošiem Eiropas premium segmenta ražotājiem: no Mercedes-Benz, BMW, Porsche līdz Rolls-Royce, Bentley, Ferrari, Lamborgini un citu marku automašīnas.

Pirkt automašīnu Latvijā

Izvēlieties auto no mūsu kataloga, apskatiet to uz vietas, izmēģiniet testa braucienā, veiciet apmaksu un saņemiet vēlamo auto uzreiz. Profesionālas konsultācijas auto izvēlē.

Pāriet uz auto katalogu

Rakstiet mums

Noklikšķinot uz "Nosūtīt" jūs piekrītat Tīmekļa vietnes lietošanas noteikumiem

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfails apkopo datus par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt atbilstošu saturu. Uzkrātie sīkfaili var būt pieejami arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem partneriem (trešajām personām). Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam un izmantojam sīkfailus. Vairāk par vietnes konfidencialitātes politiku lasiet šeit.

Piekrītu