Mēs pārdodam un piegādājam tikai labāko!

Iepērcieties bez stresa. Mēs ar prieku izpildīsim visus ikdienas procedūru soļus Jūsu vietā

Kāpēc iegādāties pie mums?

Pāris konkrēti iemesli...

Pateicoties mūsu plašajai un veiksmīgajai pieredzei automobiļu tirdzniecības nozarē, mēs varam sniegt bezmaksas profesionālas konsultācijas saistībā ar automašīnu iegādi, konfigurācijas izvēli, servisa jautājumiem un papildu aprīkojumu. Mēs palīdzēsim jums novērtēt, kura automašīnas versija un konfigurācija iegādes brīdī palīdzēs samazināt zaudējumus nākamajās pārdošanās.
Mūsu klienti novērtē mūsu pūles un zināšanas. Mēs cenšamies nodrošināt, lai ikviens, kas ierodas mūsu uzņēmumā, saņemtu atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem un pieņemtu informētu lēmumu, iegādājoties automašīnu. Mēs uztveram atbildīgi Jūsu lēmumu iegādāties vai pārdot mašīnu, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu jums visu nepieciešamo informāciju.

Pirkt automašīnu no mūsu Vācijas noliktavas

Izpētiet unikālo iespēju iegādāties automašīnu no mūsu kolekcijas Vācijas noliktavā. Mūsu krājumā tiek demonstrēti jaunākie modeļi no vadošajiem Eiropas augstās klases ražotājiem.

Šīs automašīnas ir pieejamas nekavējoties iegādei vai var tikt pasūtītas pēc pieprasījuma. Zīmoli ietver Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Bentley, Ferrari, Lamborghini un citi.
Aizpildīt pieteikumu

Iegādājieties automašīnu Latvijā

Izvēlieties automašīnu no mūsu kataloga, apskatiet to vietnē, izmēģiniet to testa braucienā, veiciet maksājumu un saņemiet vēlamo automašīnu uzreiz. Profesionāla konsultācija par automašīnas izvēli.
MEKLĒT AUTOMAŠĪNU

Pasūtīt auto un PREMIUM segmenta auto no Rietumeiropas

Kompānijas VMOBILE.LV darbība ir izvērsta visā Eiropas teritorijā. Mūsu Vācijas noliktavā vienmēr ir pieejami uzreiz, vai uz pasūtījuma aktuālākie modeļi no vadošiem Eiropas premium segmenta ražotājiem: BMW AG, DAIMLER AG, PORSCHE AG, AUDI AG, JAGUAR LAND ROVER LIMITED, VW AG, u.c. Mūsu piedāvājumos atradīsiet arī tādu izcilu ražotāju kā ROLLS-ROYCE MOTOR CARS, BENTLEY MOTORS, MASERATI S.P.A., AUTOMOBILI LAMBORGHINI S.P.A., FERRARI S.P.A. u.c. auto modeļus.

Cieši sadarbojoties ar mūsu otro un galveno ofisu Vācijā, spējam nodrošināt klientiem unikālu un vērtīgu iespēju – pārbaudīt vēlamo transportlīdzekli Rietumeiropā uz vietas pirms tā piegādes uz Latviju.

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfails apkopo datus par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt atbilstošu saturu. Uzkrātie sīkfaili var būt pieejami arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem partneriem (trešajām personām). Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam un izmantojam sīkfailus. Vairāk par vietnes konfidencialitātes politiku lasiet šeit.

Piekrītu