Vakances

Jau vairāk nekā 10 gadus mēs pārdodam luksus un premium klases automobiļus. Daudzi pasaules autorūpniecības jaunumi vispirms parādās pie mums un tikai tad pie citiem dažādu zīmolu automobiļu tirgotājiem. Mums ir savs autosalons Vācijā, un tas padara mūsu pakalpojumus jaunu un lietotu automobiļu pārdošanas jomā maksimāli efektīvus un Latvijas tirgum unikālus — mēs pārdodam automobiļus visā pasaulē. Mūsu klienti ir daudzi ievērojami sportisti, politiķi, mākslinieki.

Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība ir beztermiņa atbalsts klientiem pat pēc viņu automobiļa garantijas laika beigām, savukārt mūsu misija ir “Pircējs uz mūžu”.

Mēs pastāvīgi augam, un tuvākajos 5 gados esam iecerējuši paplašināt un nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Baltijas un Vācijas tirgū, tostarp atvērt jaunas filiāles — autosalonus.

Katrs darbinieks ir VMOBILE draudzīgās komandas svarīga daļa. Mēs palīdzam cits citam un augstu vērtējam katru. Uzņēmumā nav birokrātijas, un mēs atbalstām un augstu vērtējam savu darbinieku radošo iniciatīvu un ambīcijas.

Norāde uz sociālajiem tīkliem: instagram.com/vmobile.lv

Ieinteresējām? Tādā gadījumā sūtiet savu CV+foto ar nosaukumu DARBS uz mūsu e-pastu: info@vmobile.lv un kļūstiet par mūsu superkomandas dalībnieku!

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfails apkopo datus par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt atbilstošu saturu. Uzkrātie sīkfaili var būt pieejami arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem partneriem (trešajām personām). Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam un izmantojam sīkfailus. Vairāk par vietnes konfidencialitātes politiku lasiet šeit.

Piekrītu