Auto apdrošināšana

OCTA

OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Tā ir obligāti nepieciešama visiem motorizētajiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. OCTA sedz zaudējumus, kas ceļu satiksmes negadījuma rezultātā tiek nodarīti citai personai, tās transportlīdzeklim, mantai, videi, dzīvībai un veselībai.

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods 85 līdz 114 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti.

Pārbaudi OCTA

OCTA kalkulatora priekšrocība ir ātra un ērta OCTA polises iegāde. OCTA kalkulatorā piedāvājam salīdzināt vairākus apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus un cenas. Kad esat izvēlējies sev izdevīgāko OCTA apdrošināšanas polisi, tepat portālā varat to nopirkt.

Polises iegāde aizņems tikai dažas minūtes.

OCTA kalkulators


KASKO

KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz radušos zaudējumus transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā.

Atšķirībā no Obligātas civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA), kura nesedz Jūsu zaudējumus, gadījumā ja Jūs būsiet vainīgs ceļu satiksmes negadījumā, KASKO ir apdrošināšanas veids, kurš ir paredzēts Jūsu mieram. Turklāt, pērkot automašīnu līzingā, KASKO apdrošināšana ir līzinga devēju obligātā prasība.