> Ziņas

Bentley Bentayga jaudīgā versija varēs spēkoties ar Lamborghini Urus

Šogad debitēs Bentley Bentayga Speed – ekskluzīvā britu krosovera jaudīgā modifikācija, kas iegūs 650 Zs – tikpat, cik Lamborghini Urus.

Bentley Bentayga saimi šogad papildinās jaudīgā modifikācija Speed. Šī versija iegūs pārstrādātu piekari, ātrākas darbības astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un modernizētu 6,0 litru W12 motoru, kura jauda no 600 zirgspēkiem būs pieaugusi līdz 650. Ražotājs uzskata, ka pārveidojumiem vajadzētu būt pietiekami efektīviem, lai izaicinātu Lamborghini Urus, kura rīcībā ir analogas jaudas spēka agregāts.

Bentley Bentayga Speed iegūs vēl greznāku apdari un atsvaidzinātu salona iekārtojumu, taču citu izmaiņu konstrukcijā, piemēram, mēģinājumu padarīt krosoveru vēl ātrāku uz svara samazinājuma rēķina, nebūs.


Atgādinām, ka Bentley Bentayga standarta versija aprīkota ar 600 Zs motoru, kas ļauj sasniegt maksimālo ātrumu 301 km/h, pirmo simtu pārvarot pēc 4 sekundēm, savukārt 650 Zs jaudīgais Lamborghini Urus līdz simtam paātrinās 3,7 sekundēs un maksimāli sasniedz 305 km/h.

iauto.lv